Contact information

Name:
NBS Communications
Location:
Krucza 16/22 Warsaw Poland 00-526
Tel:
+48 (22) 826 74 18
Organization/ Designation:
People:
Anna Krajewska (Co-founder) view profile
Piotr Wojtaszek (CEO) view profile
Clients:

About company

VISIT WEBSITE

NBS Communications to najstarsza i jedna z najbardziej doświadczonych agencji public relations w Polsce. Od 1990 roku wspieramy naszych klientów w podnoszeniu ich rangi, zarządzaniu wizerunkiem firmy i skutecznej komunikacji z grupą docelową. Specjalizujemy się w PR korporacyjnym i finansowym, relacjach inwestorskich oraz rozbudowanych kampaniach wspierających transakcje na rynku kapitałowym, takie jak oferty publiczne (IPO i SPO) oraz fuzje i przejęcia.

Byliśmy odpowiedzialni za ponad 130 kampanii ofert publicznych, wspierając spółki o pełnej kapitalizacji rynkowej i z wielu branż, w tym bankowości, handlu detalicznego, nieruchomości, zasobów naturalnych, telekomunikacji i energetyki. Jako jedyna agencja PR zostaliśmy wyróżnieni przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) nagrodą specjalną w uznaniu naszej roli w promowaniu największej liczby IPO w Warszawie. Nasze kampanie wspierały oferty publiczne i debiuty największych polskich spółek, w tym wielu państwowych, takich jak PKN Orlen, Telekomunikacja Polska, Bank Pekao, PGE, PKO Bank Polski, Bank Millennium, PZU, Tauron Polska Energia, GPW, PKP Cargo czy Alior Bank.

Pracowaliśmy również dla wielu spółek prywatnych przy ich notowaniach na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, m.in. Atrem, Fota, Trakcja Polska, Magellan, AmRest czy Action.

W przeszłości grono naszych klientów obejmowało Bank Austria, pierwszą zagraniczną spółkę notowaną na GPW, oraz Astarta Holding – pierwszego ukraińskiego emitenta.

Ponadto NBS zarządzał komunikacją w dziesiątkach transakcji fuzji i przejęć.

Nasza praca nie kończy się jednak wraz z IPO, ponieważ wielu naszych nowych klientów nadal polega na naszych relacjach inwestorskich i doświadczeniu w zakresie PR korporacyjnego. Doradzamy również w zakresie relacji z mediami, zarządzania kryzysowego i komunikacji wewnętrznej.

Od 2003 roku NBS Communications regularnie prowadzi badanie WarsawScan, którego celem jest ocena jakości relacji inwestorskich polskich spółek giełdowych. Badanie to dostarcza nam bezcennego wglądu w postawy i preferencje inwestorów.

NBS jest niezależną agencją, której właścicielami są jej konsultanci. Zespół NBS składa się z doświadczonych doradców IR, którzy łączą dogłębną znajomość polskiego rynku z najlepszymi praktykami międzynarodowymi. Pracujemy w języku polskim i angielskim.

NBS od 10 lat jest członkiem Association of Public Relations Consultancies, będącego częścią International Communication Consultancy Organisation (ICCO) i jest wyłącznym polskim członkiem AMO, wiodącej globalnej sieci firm konsultingowych zajmujących się komunikacją strategiczną i finansową.

Recommendation

Submit
Recommendations: 0
No recommendations yet. Want to be the first?
Submit
This site uses cookies. By continuing to browse CommunicationsMatch, you accept the use of cookies. Learn more ACCEPT